Водії автобусів проведуть новий страйк

0
91

Страйки в секторі приватних автобусів продовжаться наступного тижня.

Водії автобусів проведуть новий страйк

Водії автобусів проведуть новий страйк. Про це оголосила профспілка Ver.di. Страйки в секторі приватних автобусів продовжаться наступного тижня.

Лише минулого тижня закінчився найтриваліший на сьогоднішній день попереджувальний страйк. Вона відбулася у рамках колективного договору між профспілкою Ver.di та асоціацією Omnibusverband Nord.

Жодних переговорів під час страйку

Однак замість продовження переговорів у вівторок, 18 жовтня, пройшов ще один страйк. Насправді очікувалося, що замість неї пройдуть переговори щодо нового колективного договору у секторі приватних автобусів.

Але, як заявив керуючий директор Omnibusverband Nord (OVN) Йоахім Шак, роботодавці дотримуються девізу: «Ми не ведемо переговорів під час страйку». Відразу після того, як профспілка закликала до нового страйку, вони скасували раніше заплановані переговори.

На захист робітників виступили представники Ver.di. «Ми хочемо надіслати роботодавцям два сигнали. Перше: працівники об’єднання боротимуться за свої права. По-друге, вони боротимуться за свої права, коли захочуть, а не коли роботодавці захочуть першими», – заявив представник профспілки Франк Шишефскі. Він зазначив, що профспілка також готова до переговорів.

Водії автобусів проведуть новий страйк.  Фото: Elijah O'Donnell / www.pexels.comНа його думку, роботодавці використовують хибні аргументи. «Вони стверджують, що у дні страйків вони мають бути на підприємствах. Звісно, ​​це цілком надумано. Це не може бути правдою. Ми не приймемо цього за жодних обставин», – заявив представник Ver.di.

Водночас президент OVN Клаус Шмідт у своїй заяві звинуватив профспілку у тому, що вона навмисно зриває дату переговорів страйками. І тим самим унеможливлює «вкрай необхідний прогрес у колективній суперечці».

Тиск на роботодавців продовжиться

Серед іншого, профспілка вимагає збільшити зарплати на 1,95 євро на годину для водіїв та вдвічі більше для працівників майстерень. Це надто багато для автобусної асоціації: ситуація і так досить складна для компаній через високу інфляцію та зростання цін на паливо та енергію.

Читайте також:  Dax набирає обертів У середу інвестори на німецькому фондовому ринку знову вийшли вперед. Сьогодні о 09:49

Однак перспектива досягнення угоди в найближчому майбутньому видається досить сумнівною. Справа в тому, що ver.di вже оголосила про наступний загальнонаціональний попереджувальний страйк. Він відбудеться наступного тижня після осінніх канікул. І триватиме п’ять днів.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :