Водії автобусів у Тюрінгії отримають більше

0
29

Угода передбачає інфляційну премію у розмірі 3 тисячі євро.

Verdi: Водії автобусів у Тюрінгії отримають більше

Verdi: Водії автобусів у Тюрінгії отримають більше

Водії автобусів у Тюрінгії отримають більше грошей. Асоціація автобусних компаній Центральної Німеччини та профспілка Verdi домовилися у понеділок про підвищення заробітної плати майже на 20% та надбавку за інфляцію. Verdi все ще хоче опитати своїх членів щодо колективного договору. Федерація також сподівається, що її члени погодяться. У ході колективного договору було проведено попереджувальні страйки, у яких на початку травня взяли участь кілька сотень робітників, зокрема, в Ерфурті, Заальфельді та Шлейці.

Угода, розрахована до кінця 2024 року, передбачає інфляційну премію у розмірі 3 тисячі євро. За словами профспілки, таку суму отримають учні та працівники, зайняті неповний робочий день. Крім того, погодинну заробітну плату буде збільшено на 19,5% у 4 етапи протягом терміну дії угоди. Щодо заробітної плати стажистів, то, не уточнюючи деталей, було сказано, що її буде «підвищено до рівня, який є звичайним у даному секторі». Автобусні компанії організують більшу частину місцевого громадського транспорту та шкільних перевезень.

Представник роботодавців на переговорах Тільман Вагенкнехт говорив про компроміс. «Профспілка боролася, інфляція важко відбивається на групах із низьким рівнем доходу, і ми маємо убезпечити наше наступне покоління працівників». Крім того, інші угоди про заробітну плату в Тюрінгії, деякі з яких набагато вищі, зададуть темп.

Читайте також:

Читайте також:  Комісія з монополій виступає за розподіл Deutsche Bahn

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :