Водні компанії Берліна підвищать плату за воду у 2024 році

0
38

Водні компанії Берліна підвищать плату за воду у 2024 році

Водні компанії Берліна підвищать плату за воду у 2024 році

Водні компанії Берліна підвищать плату за воду у 2024 році. Це стосується і питної води, і стічних вод. Проте суму ще не визначено, як наголосила в четвер прес-секретар Berliner Wasserbetriebe (BWB). Раніше BZ повідомляла про заплановане підвищення тарифів на питну воду на 5%, а на стічні води – на 2,9% з 2024 року. Ці цифри взяті із річного звіту, який державна компанія представила у середу. Однак, за словами речника, це лише «приблизні оцінки, за допомогою яких ми плануємо майбутнє». Наглядова рада має ухвалити рішення.

«Wasserbetriebe стикається зі зростанням витрат у багатьох областях», – наголосив у середу голова наглядової ради та сенатор з економічних питань Штефан Шварц (безпартійний). «Це триватиме протягом наступних кількох років». За його словами, зросли не лише витрати на будівництво, а й змінилися умови відсоткових ставок. «Я вважаю, що керівництво має реагувати і на це, щоб зберегти добрий баланс між низькими тарифами та здоровою компанією в майбутньому». Наразі необхідно провести діалог щодо конкретної форми можливого підвищення ставок, сказав він. «Обговорення ще не закінчено», – наголосив Шварц.

Керівник BWB Крістоф Доннер наголосив у середу, що плата за питну воду в Берліні не підвищувалася протягом 10 років, а за стічні води останнім часом навіть знизилася. «З нашими тарифами ми залишимося в найнижчій третині 30 найбільших міст та муніципалітетів», – наголосив він.

Читайте також:

Читайте також:  "Енергетичний перехід у Саксонії просувається"

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :