Вольфович заявив, що мобілізації не буде, але мобілізаційні заходи вже вживаються

0
275
мобілізація в Білорусії

За підсумками наради Лукашенку держсекретар Ради безпеки розповів, що мобілізації в Білорусі не буде, але, за його словами, мобілізаційні заходи вже зараз ведуться. Слова Олександра Вольфовича наводить прес-служба Міністерства оборони.

Державний секретар Ради безпеки Олександр Вольфович після наради з питань військової безпеки розповів, що сьогодні ситуація в Білорусі, а також за межами країни досить напружена. Чиновник також зазначив, що Лукашенко наказав довести інформацію про цю ситуацію до широкого загалу.

«Поставлено завдання проінформувати населення Білорусі про реальну військово-політичну обстановку. У великих колективах, підприємствах, у відомствах. Для того, щоб народ Білорусі розумів та оцінював цю обстановку, цінував те, що сьогодні робиться у Білорусі для захисту нашого населення», – зазначив державний секретар Ради безпеки.

Чиновник заявив, що в рамках інформування спростовуватимуть фейки, оскільки вважається, що проти Білорусі ведуть інформаційну війну.

Розповів Олександр Вольфович і про мобілізацію, якої у Білорусі не буде, але яка постійно відбувається.

«Жодної мобілізації в Білорусі не передбачається. А комплекс мобілізаційних заходів розпочався не сьогодні і не вчора, а триває протягом існування Збройних сил суверенної Білорусі. Це нормальна мобілізаційна підготовка – комплекс збірних заходів, який дає змогу готувати військово-навчений резерв», – сказав Олександр Вольфович.

За словами Вольфовича, білоруські війська навчатимуться, тому для цього військовозобов’язаних викликатимуть на мобілізаційні збори.

Раніше Лукашенко наказав перевірити резервістів «без насильства та шуму» та запевнив, що це не для того, щоб їх «кудись направити когось вбивати».

Читайте також:  Блокаду Ленінграда визнали геноцидом: обґрунтовано?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я