Володимир Зеленський: Не варто боятися Путіна

0
267

Володимир Зеленський заявив, що можливі атаки російської сторони на газотранспортні системи України та Росії. Також він закликав ЄС та інші країни не боятися Путіна.

Володимир Зеленський / Dmytro Larin / shutterstock.com

Президент України Володимир Зеленський заявив, що російська сторона планує завдати ударів по своїй газотранспортній інфраструктурі з метою звинуватити Україну в цьому. Потім, за словами Зеленського, Росія планує завдати удару по українській газотранспортній системі, тим самим перекривши постачання газу до Європи. Про це з посиланням на німецького громадського мовника ZDF у четвер, 13 жовтня, в ефірі Stratera Show на радіо “Голос Берліна” розповіла ведуча Маша Майєрс.

Тому важливо говорити про це вже зараз. Потрібна чітка позиція, посил, що якщо Росія продовжуватиме підривати енергосистему Європи (континенту) в Росії, Україні, спеціально провокуючи, «Північний потік — 2» не буде запущено і санкції не знято», — заявив президент України в інтерв’ю для ZDF.

Також Зеленський говорив про можливість ядерного удару.

Володимир Зеленський закликає європейців не боятися Путіна

«А коли кожен із оточення Путіна, вибачте мені, кожне щеня вип’є 50 грамів горілки і кричить: ми завтра застосуємо ядерну зброю — це що таке?

Потрібно показувати лише сильну позицію. Якщо буде сильна позиція і вони це відчуватимуть, вони не будуть нічого застосовувати, жодної ядерної зброї. Путін боятиметься втратити свою владу, адже його населення Росії, даруйте, зжере. Він має боятися, не ми маємо боятися, не Європа має боятися. Європа з багатовіковою історією — кого боятися? Чому одну людину боїться весь світ? Представники двохсот країн, увесь світ, сидить на Генасамблеї ООН та слухає, як підійти до однієї людини? Це лише людина», — сказав президент України.

Читайте також:  Земля нагріється на два градуси до кінця століття

Нагадаємо, у відеоформаті стрім Stratera Show транслюється щодня у будні з 15:00 до 17:00 на сайті нашого видання aussiedlerbote.de.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я