«Вони розпочали війну, щоб відволікти від розвалу країни»

0
228

“Вони почали війну для того, щоб просто відвернути увагу від розвалу країни”, – заявив Олексій Навальний на засіданні суду.

Навальний / Gregory Stein / shutterstock.com

Олексій Навальний учора виступив із промовою у касаційному суді, який відхилив його скаргу на вирок. У своєму зверненні він розповідає про те, за яких обставин він відбуває термін. Опозиціонер перебуває у в’язниці і неодноразово був направлений до штрафних ізоляторів (ШІЗО). 19 жовтня звернення Навального було однією з головних тем на порядку денному Stratera Show на радіо «Голос Берліна».

“Вони почали війну для того, щоб просто відвернути увагу від розвалу країни”, – заявив Олексій Навальний.

«Всі пишуть про можливість ядерного армагеддону та знищення всього навколо заради права просто красти та робити все, що ми не хочемо. Вони знають, що є люди, які проти цього виступатимуть, і вони цих людей намагаються стерти на порошок. У них це не вийде. Вони, звісно, ​​можуть створити досить неприємні ситуації. Можна тримати в різних ізоляторах, можна ще багато робити всередині цієї тюремної системи. А можна зробити так, що неможливо було б у країні досягти правди. Судами неможливо досягти правди. Але так чи інакше той факт, що король цей голий, він уже видно зараз так добре, що це просто неможливо.

І ось коли ми вели свої розслідування, коли ми збирали гроші на ці розслідування, ми показуємо, що це влада безглузда, безглузда, марна і злочинна. Ми всіма силами намагалися зібрати якусь народну волю, у тому числі вплинути на вибори для того, щоб це зупинити, цю владу, перешкодити тому, що вона штовхає нашу країну дедалі далі до катастрофи. На жаль, це єдина помилка, єдине те, про що я шкодую, — ми робили це недостатньо ефективно. Ми все-таки не змогли запобігти тій катастрофі, до якої ми летимо зараз.

Читайте також:  У Китаї падають ціни на нове житло

Питання буде лише в тому, наскільки сильно Росія вдариться при цьому і чи розвалиться вона на частини, чи розлетиться вона, чи до чортової матері, чи ні. Я сподіваюся, що цього не станеться. Але наша влада вона робить все для того, щоб у буквальному сенсі зробити альтернативу: або багатство і щастя конкретно Путіна, Медведєва і ще кількох десятків і сотень сімей, або життя всієї країни», — заявив опозиціонер.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я