Вибір місця для терміналу ЗПГ на Рюгені викликає критику

0
35

У вівторок стало відомо, що федеральний уряд планує вивантажити ЗПГ у Мукрані на сході Балтійського моря.

Вибір місця для терміналу ЗПГ на Рюгені викликає критику

Вибір місця для терміналу ЗПГ на Рюгені викликає критику

Ділянка Мукран на сході Рюгена, який федеральний уряд воліє для будівництва терміналу ЗПГ, викликала критику з боку асоціацій та політиків землі. «З нинішніми планами проблема енергетичної промисловості, заявлена ​​на основі невизначених даних, знову вирішуватиметься за рахунок природи», – заявив у середу федеральний керуючий Deutsche Umwelthilfe (DUH) Саша Мюллер-Краеннер. Він оголосив про політичну та юридичну протидію запланованому терміналу зрідженого природного газу.

Президент Союзу охорони природи та біорізноманіття Німеччини (Nabu) Йорг-Андреас Крюгер звинуватив федерального міністра економіки Роберта Хабека (зелені) і канцлера Олафа Шольца (СДПН) у «використанні брухту для проштовхування проекту на острові Рюген, необхідність і користь. Проект завдає шкоди морській природі та клімату.

Адміністратор округу Ворпоммерн-Рюген Штефан Керт (СДПН) вимагає надійної письмової основи для обговорення. “Ми не можемо працювати на основі усних традицій”. Він також очікує на чіткі сигнали про те, що регіон отримає переваги в енергетичному секторі. Він послався, наприклад, на високі тарифи на електроенергію.

ХДС у парламенті землі Шверін сумнівається у цьому. “Ні ціни на електроенергію тут не впадуть через термінал, ні Мекленбург-Передня Померанія не отримає жодних інших переваг”, – сказав лідер парламентської групи Франц-Роберт Лісков. Він також вважає термінал непотрібним у зв’язку із ситуацією з поставками. Парламентська група Лівої партії, яка є керівником у Шверіні, закликала до покращення комунікації.

У вівторок стало відомо, що федеральний уряд планує вивантажити ЗПГ у Мукрані на сході Балтійського моря. З погляду Федерального міністерства економіки, необхідний буфер безпеки для потужностей, щоб бути готовим, наприклад, до виходу з ладу заводів. Крім того, введення потужностей на північному сході також важливе для постачання інших європейських країн. Хабек хоче обговорити плани з урядом землі у Мукрані у п’ятницю.

Читайте також:  Банки хочуть запустити нову європейську платіжну систему

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :