Warner Bros Discovery Sports запускає метавсесвіт

0
369

Компанія Warner Bros Discovery Sports спільно з Infinite Reality запускає метавсесвіт, який дозволить користувачам взаємодіяти зі своїми улюбленими видами спорту.

Warner Bros Discovery Sports запускає метавсесвіт

Warner Bros Discovery Sports (WBD) оголосила про багаторічну співпрацю з Infinite Reality для створення віртуальних спортивних об’єктів у метавсесвіті.

Американська медіа-компанія розширює свою стратегію метавсесвіту у спробі залучити більше користувачів на web3.

Метавсесвіт описується як віртуальний простір у 3D, який дозволяє користувачам взаємодіяти через ігри, віртуальні події та інші види діяльності. WBD хоче використовувати технологію метавсесвіту Infinite Reality для створення віртуальних центрів, де користувачі зможуть взаємодіяти зі своїми улюбленими видами спорту.

Відповідно до заяви, спортивні спільноти, спортсмени та бренди зможуть взаємодіяти у віртуальному середовищі, створеному навколо майбутніх спортивних подій Discovery.

Бренди скочили на поїзд метавсесвіту у спробі розширити свої стосунки з шанувальниками у цифровому середовищі.

Це не перший досвід Warner Bros в області web3 та метавсесвіту. Минулого тижня компанія об’єдналася зі студією Eluvio, щоб перенести фільми «Володар кілець» у метавсесвіт.

Warner Bros Discovery Sports створює нову реальність

Warner Bros Discovery Sports запускає метавсесвіт.  Фото: PopTika/shutterstock.com

Warner Bros підтримує постійне партнерство із NFT-ринком Niftys. У червні світовий медіаконгломерат анонсував свою третю колекцію NFT, натхненну популярним телесеріалом та коміксом Looney Tunes.

Однак, це буде перший великий вихід компанії на віртуальні спортивні майданчики. Warner Bros прагне залучити спортивних уболівальників до web3, наступної версії інтернету, яка використовує штучний інтелект, блокчейн та децентралізовані програми для демократизації інтернету через громадське володіння.

Думки офіційних представників компаній

Коментуючи партнерство, Франсуа Рібейро, керівник відділу спортивних заходів Discovery, сказав: «Партнерство Warner Bros Discovery Sports з Infinite Reality показує, як ми плануємо використовувати останні інновації та можливості для поглиблення зв’язків між нашою аудиторією, власними серіями та брендами-партнерами, щоб відкрити можливості для нових областей зростання навколо різноманітних спортивних об’єктів».

Читайте також:  «Норд-Ост»: багато питань залишаються відкритими

За словами Рібейро, це партнерство дає WBD можливість досліджувати нові способи взаємодії зі спортивними вболівальниками по всьому світу.

Метавсесвіти майданчика дозволять компанії розширити свої можливості за межі живих розваг і вийти на нові платформи, де вболівальники проводять більшу частину свого часу.

Джон Акунто, генеральний директор Infinite Reality, прокоментував: «Infinite Reality дуже рада співпрацювати з такою динамічною компанією світового класу та надавати їй можливості метавсесвіту. Це лише початок з’єднання дивовижного контенту з аудиторією унікальними та захоплюючими способами. Нам не терпиться побачити захоплення вболівальників, які братимуть участь у UCI Track Champions League та наближатимуть їх до улюбленого виду спорту абсолютно новим та революційним способом».

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я