Як басейни Німеччини реагують на зростання цін

0
96

Отже, багато компаній змушені піднімати ціни через нестабільну ситуацію.

Як басейни Німеччини реагують на зростання цін

Отже, світова криза та війна в Україні торкнулися тисячі компаній у всьому світі. Вони змушені реагувати і піднімати ціни, оскільки витрати збільшилися щонайменше вдвічі. Отже, німецькі компанії перебувають у складному становищі. Їм доводиться перекладати зростання витрат на споживачів. Стало відомо, що спа-центри змушені приймати складні рішення. Отже, як басейни Німеччини реагують на зростання цін?

Як басейни Німеччини реагують на зростання цін

Безумовно, любителям відвідувати басейни та термальні курорти доведеться нелегко цієї осені. Розваги та спорт будуть вдвічі дорожчими.

Як стало відомо, більшість басейнів у Тюрингії не підвищують ціни на відвідування. Вони тримаються, незважаючи на збільшення вартості енергії. Таким є результат опитування, проведеного компанією MDR THÜRINGEN. Участь у дослідженні взяли працівники плавальних басейнів та спа-салонів. Виняток – басейни в Земмерді, Піснеку, Зоннеберзі та Зулі. Вони підвищили ціни.

Також змінилася вартість відвідування в Avenida-Therme у Хоенфельдені. Дорослим доведеться заплатити до 2 євро.

Інші басейни, які досі зберігали свої ціни, зменшили температуру води. З цим зіткнулися, наприклад, відвідувачі басейну у Заальфельді. Температура води тепер — не 30 градусів, а 27. Плавальні басейни в Готі, Рудольштадті та Веймарі також заощаджують енергію таким чином.

Інші приклади

У басейні Vitalbad навпаки знову підвищили температуру води. Відвідувачам доводиться обходитися без саун у деяких закладах. Наприклад, у Хайлігенштадті та Веймарі.

Як басейни Німеччини реагують зростання цін.  Фото: Mila Supinskaya Glashchenko/shutterstock.com

За інформацією компаній, усі криті плавальні басейни у ​​Тюрінгії страждають від підвищення вартості енергії. Нинішні ціни збережуться лише до кінця року. Потім, швидше за все, настає чергове підвищення. Інформацію підтвердили представники компаній у кількох містах.

Розважальний басейн Galaxsea у Єні вже оголосив про підвищення плати за вхід на 2023 рік. Тож ситуація змінюватиметься — все залежить від енергетичної кризи.

Читайте також:  Введення стелі цін на газ у січні: відповідь комунальників

Німці, безумовно, засмучені цим рішенням. Ось що написав один із мешканців Німеччини:

«Зрозуміло, що витрати зростають і плату за вхід доводиться збільшувати. На жаль, ціни не відповідають рівню заробітної плати більшості мешканців Тюрінгії. Тому багато басейнів, ймовірно, доведеться закрити».

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :