Як часто ви робите УЗД органів малого тазу? Коли мої пацієнти приходять на щорі…

0
28

🆘Як часто ви робите УЗД органів малого тазу?

✔️Коли мої пацієнти приходять на щорічний огляд, я традиційно скеровую їх на УЗД органів малого тазу. Іноді у відповідь чую: “Але для чого? Мене ж нічого не турбує”.

🔺Пояснюю для всіх.
✴️УЗД – максимально точний і безпечний спосіб дослідження органів малого тазу в режимі реального часу. В результаті можна отримати чітку картину матки і шийки матки, оцінити структуру її стінок, стан ендометрію, фалопієвих труб та яєчників. При цьому обстеження може бути як поверхневе (трансабдомінальне УЗД), так і внутрішнє (трансвагінальне УЗД).

✴️УЗД органів малого тазу допомагає виявити безсимптомні захворювання чи патології. В майбутньому вони можуть значно ускладнити життя жінки і навіть призвести до смерті.

✅Навіть за відсутності скарг можна виявити:
📌кісти яєчників будь-якого типу, що дозволить уникнути загострення стану до оперативного втручання;
📌міоми матки – доброякісні утворення, за ростом яких необхідно ретельно спостерігати;
📌пухлини та новоутворення на органах малого тазу – поліпи, фіброїди, доброякісні та злоякісні пухлини яєчників. У випадку виявлення злоякісних утворень на ранніх стадіях збільшуються шанси на успішне лікування;
📌аденоміоз та ендометріоз – структурні зміни в мязовому шарі матки;
📌репродуктивні порушення та аномалії, які є причиною безпліддя.

⭕️Регулярні УЗД-обстеження допомагають виявити проблеми на ранніх стадіях та призначити ефективне лікування. Тому намагайтеся хоча б раз на рік проходити УЗД-обстеження.
Бережіть себе та будьте здорові❤️
#уздорганівмалоготазу #уздвгінекології #аннакозакова #гінекологхірург #гінекологрівне

Читайте також:  Як з віком змінюється статевий потяг у жінокВід чого залежить сексуальний потяг у жінок? Є дні, коли статеве бажання ...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я