Як СТРЕС впливає на організм жінки Відповідь – дуже погано. Про серйозні захвор…

2
25

Як СТРЕС впливає на організм жінки❓

Відповідь – дуже погано. Про серйозні захворювання, які викликає стрес ми задумуємось рідко, та і часом не зважаємо на це. АЛЕ:

❗️Стрес запускає в організмі жінки всі патологічні процеси.

У жіночому організмі є естрогени і прогестерон, які врівноважують один одного. 📌Коли є хронічний або ж гострий стрес, падає рівень прогестерону, що веде до затримки місячних, або ж навпаки вони частішають.

⚠️Також це може спричиняти появу кіст, гіперплазію ендометрію.

Гормон пролактин (його відносять до гормонів стресу) непрямо відповідає за дозрівання фолікулів та овуляцію. 📌Висока його концентрація в організмі жінки також викликає затримку менструального циклу.

😔Напруга, тривога підвищують рівень гормонів стресу, таких як кортизол, який пригнічує основні статеві гормони організму GnRH (гонадотропін рилізинг гормону).

А потім пригнічує овуляцію, сексуальну активність. 👉🏼Також цей стан призводить до зниження репродуктивної системи, і як наслідок – проблеми із зачаттям і виношуванням малюка.

Якщо ви відчуваєте пригніченість, тривожність варто звернутись до спеціаліста і не оминути гінеколога.❗️ Оскільки стресові ситуації не проходять без шкоди для вашого здоров’я. А особливо, якщо ви плануєте вагітність.

Про це розповім вам у наступних дописах.
Дбайте про своє здоров’я і про свій моральний стан. ✔️

Читайте також:  Гострий біль внизу животаЗнаю, що багато хто з нас відчуває і терпить біль під...

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я