Як з віком змінюється статевий потяг у жінок Від чого залежить сексуальний потяг у жінок? Є дні, коли статеве бажання …

0
65

Як з віком змінюється статевий потяг у жінок❓

📍Від чого залежить сексуальний потяг у жінок? Є дні, коли статеве бажання значно підвищене. А буває навпаки. Науковці стверджують, що причина – коливання гормонального фону протягом циклу та усього життя.

📌 То які зміни відбувається з лібідо з віком?
✔️До 18-20 років – активне формування гормонального фону. На хвилі підйому – в організмі відбувається справжній ендорфіновий феєрверк. В цей період дівчата потребують переважно емоційної, а не статевої близькості. А секс – це як своєрідне дослідження, зумовлене цікавістю.

✔️До 25-27 років в роботу активно включаються гормони естрадіол і тестостерон. Вони підвищують інтерес до протилежної статі, чутливість, додають привабливості. Це період стабільності в сексуальних бажаннях та розміреного статевого життя.

✔️Період 27-40 років в переважній більшості – пік сексуальності жінки. Гормони на вершині активності. В жінки розвивається усвідомлення своїх бажань. І хоча переважно після 35 рівень гормонів починає знижуватись, це ніяк не впливає на статевий потяг.

✔️40-45 років – це повільне зниження гормонального фону жінки. Але сексуальність багатьох залишається високою. Усе через достатню кількість тестостерону та соціальну стабільність.

✔️Ось уже в 45-50 років спостерігається зниження сексуальної активності жінки. Гормони виділяються все менше – це період перименопаузи. Спостерігається сухість статевих шляхів та зниження статевого потягу. Але це не впливає на здатність до досягнення оргазму.

✔️Після 50 років настає менопауза. Сексуальність знижується через гормональні та психоемоційні зміни. Проте сексологи стверджують, якщо зберегти в стосунках тепло й довіру, вести активний спосіб життя, правильно харчуватися, то можна й надалі насолоджуватися інтимним життям. В деяких випадках рекомендують використовувати гормонозамісну терапію.

Читайте також:  Масаж йоні.Уявляю ваш здивований погляд і питання в голові – Що це взагалі так...

📝Ці дані – дуже орієнтовні.Скажу так – що б там не говорили сексологи, ендокринологи, інші спеціалісти, але сексуальність починається в голові.
Бережіть себе, насолоджуйтесь та будьте здорові! ❤️

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я