Які порушення “бачать” нові камери “Сергек”

0
120

У компанії Sergek Group розповіли, які порушення “бачать” камери “Сергек”, які нещодавно з'явилися в Алмати, передає кореспондент NUR.KZ.

Як розповіли в компанії, нове обладнання – це спеціалізована транспортна камера з інфрачервоним підсвічуванням.

Вона має більш високу роздільну здатність і поляризаційний фільтр, що протидіє відблиску на склі. Все це дозволяє отримувати зображення у ще вищій роздільній здатності, у тому числі, в темний час доби“, – заявили у Sergek Group.

Що стосується порушень, то камери “бачать” все те саме, що й раніше:

  • перевищення швидкості,
  • проїзд на заборонний сигнал світлофора
  • порушення ліній дорожньої розмітки та знаків (стоп-лінія, автобусна, зупинка в недозволеному місці, не поступився дорогою пішоходу, суцільна лінія, заборонений шлях вантажних ТЗ, стоянка заборонена, рух по односторонньому тощо).

Крім того, в Алмати продовжує діяти пілотний проект із фіксації автомобілів, які не пропускають пішоходів на пішохідних переходах, додали в компанії.

Оновлення обладнання планується у всіх містах, де діють проекти “Сергек”. На сьогодні нові камери вже встановлені в Астані, Алмати, Атирау, Усть-Каменогорську, Семеї, Туркестані та Таразі.

“Можливості нових камер дозволять, за необхідності, розширити спектр фіксованих порушень правил дорожнього руху на дорогах міст. Якщо функціонал системи буде розширено – про це обов'язково повідомить уповноважений орган”, – Доповнили в Sergek Group.

Нагадаємо, нові камери “Сергек” з'явилися в Алмати на початку березня. Їхня відмінна візуальна особливість від камер попереднього покоління – великі об'єктиви.

Читайте також:  Казахстанці знову переходять із готівки на мобільні перекази, заявили в Мінфіні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я