Ярмарок в Ессені: китайські споживчі товари

0
29

На виставці China Homelife понад 500 китайських компаній покажуть продукцію з 5 до 7 червня.

Ярмарок в Ессені: китайські споживчі товари

Ярмарок в Ессені: китайські споживчі товари

Китайські споживчі товари знаходяться в центрі уваги торгового ярмарку, який вперше пройде в Ессені на початку червня. На виставці China Homelife понад 500 китайських компаній покажуть свою продукцію з 5 по 7 червня у Messe Essen, повідомила у понеділок компанія Fleet Events. Вони представлять 20 тисяч товарів із товарних груп електроніки, побутової техніки, одягу та текстилю, подарунків та аксесуарів, іграшок, меблів, освітлення, продуктів харчування та косметики. Будуть представлені лише провідні компанії із високоякісною продукцією.

Організатором виставки є компанія Meorient International Exhibition зі штаб-квартирою у Шанхаї. Ця компанія об’єднує понад 45 тисяч китайських компаній із більш ніж трьома мільйонами торговців по всьому світу. Формат виставки China Homelife довів свою успішність, наприклад, у Єгипті, Бразилії, Дубаї, Індії, Польщі, Південній Африці та Туреччині.

“Для китайських виробників споживчих товарів Європа є важливим ринком збуту”, – каже менеджер Meorient Біну Піллай, згідно з прес-релізом. Вони використовують ярмарок як важливий торговий майданчик для активізації ділових відносин після пандемії. Цільовою групою ярмарку є професійні покупці, а також напівпрофесійні та приватні маркетологи.

Читайте також:

Читайте також:  Закриття атомних електростанцій: прихильники та противники

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :