Євро значно слабшає – невизначеність знову зростає

0
47

Фінансові ринки переживають кризу. Євро відчуває його наслідки. Але й інші валюти теж страждають.

Євро значно слабшає – невизначеність знову зростає

Євро значно слабшає – невизначеність знову зростає

Відновлення невизначеності на фінансових ринках чинило тиск на євро у п’ятницю. У другій половині дня єдина валюта коштувала 1,0752 доларів США. Вранці євро все ще знаходився вище за позначку 1,08 долара. Європейський центральний банк (ЄЦБ) встановив облікову ставку на рівні 1,0745 (четвер: 1,0879) доларів. Таким чином, долар коштував 0,9306 (0,9192) євро.

Перед вихідними заворушення на фінансових ринках знову посилилися. “З одного боку, довіра в регіональних банках США ще не відновилася достатньо”, – сказав головний економіст Dekabank Ульріх Катер.

Крім того, центральні банки дали зрозуміти, що недавні тертя не призведуть до відкату від курсу на посилення грошово-кредитної політики. Учасники ринку асоціюють не так всеосяжну банківську кризу, як обмеження в кредитуванні та пов’язаний з цим ефект гальмування.

Тим часом ділові настрої в єврозоні зросли до найвищого рівня за останні десять місяців. Однак зростання індексу менеджерів із закупівель S&P Global було обумовлено лише сектором послуг, тоді як показники в обробній промисловості знизилися. “Зростання розподіляється нерівномірно, майже повністю визначаючись сферою послуг”, – сказав головний економіст S&P Global Кріс Вільямсон. У поточних умовах ці дані не вплинули на ринок».

Огляд інших валют

Валюти, які вважаються безпечними, мали попит. Крім долара, японська єна також зросла. Валюти сировинних країн, таких як Австралія та Норвегія, перебували під тиском. Ціни на сировинні товари в даний час падають через побоювання, що зростають, з приводу економіки.

Відносно інших основних валют ЄЦБ встановив облікові ставки за один євро на рівні 0,87940 (0,88523) британського фунта, 139,85 (142,87) японської ієни і 0,987 (0,9969) швейцарського франка. Тройська унція золота торгувалася в Лондоні сьогодні вдень 1991 долара. Це приблизно на два долари менше, ніж попереднього дня.

Читайте також:  Канада закликала виключити Росію з МВФ та G20

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :