Європейські авіакомпанії скорочують пропозицію щодо ФРН

0
87

Ryanair, Easyjet та інші європейські авіакомпанії скаржаться на збори аеропортів у Німеччині.

Авіакомпанії скорочують пропозицію

Європейські бюджетні авіакомпанії знову скорочують пропозицію на німецькому ринку у майбутньому зимовому розкладі польотів. Ryanair, Easyjet та інші перевізники, які здійснюють прямі рейси, протягом п’яти місяців пропонуватимуть в аеропортах Німеччини лише 57% від докризового рівня, згідно з аналізом Німецької асоціації повітряного транспорту (BDL).

Авіакомпанії все частіше переносять свої потужності до інших європейських країн, описала розвиток подій BDL. Таким чином, авіаперевезення в Німеччині розвиваються повільнішими темпами, ніж у решті Європи.

Авіакомпанії скорочують пропозицію щодо Німеччини: скарги на аеропортові збори

Кілька днів тому ірландська авіакомпанія Ryanair оголосила про часткову відмову від польотів у Берлін-Бранденбург, обґрунтувавши це тим, що збори аеропорту надто високі. Пропозиція скоротиться на 19 маршрутів та 230 щотижневих рейсів, що відповідає 40% у зимовому розкладі польотів 2019 року.

“Великі витрати на аеропорти в Берліні роблять для нас більш привабливим переміщення літаків у дешеві альтернативи в інших регіонах Німеччини та Європи”, – заявив генеральний директор Ryanair Майкл О’Лірі.

Європейські авіакомпанії скорочують пропозицію у Німеччині, скаржачись на високі збори в аеропортах німецьких міст.  Фото: 4kclips/shutterstock.com

Ірландці також йдуть із найбільшого аеропорту Німеччини у Франкфурті з весни. Натомість Ryanair зосередиться на недорогих регіональних аеропортах, таких як Баден-Баден, Меммінген або Нюрнберг.

За власними даними, найбільша у Європі бюджетна авіакомпанія Ryanair вже повністю залишила наслідки економічної кризи пандемії позаду. У поточному фінансовому році (з квітня 2022 року до березня 2023 року) Ryanair планує перевезти в Європі 166 млн пасажирів, що на 15% більше, ніж до епідемії коронавірусу (149 млн).

Авіаційна галузь у Німеччині після пандемії коронавірусу

Внутрішні перевезення у Німеччині також продовжують значно відставати від докризового рівня. Порівняно із зимою 2018/2019 року, наразі пропозиція поширюється лише на 51% місць. Кількість маршрутів, що пропонувалися, скоротилася на 16 до 41, повідомляє Німецька асоціація повітряного транспорту.

Читайте також:  Німеччина даремно не слухала США

Особливо постраждали децентралізовані маршрути, що проходять далеко від вузлових аеропортів Франкфурта та Мюнхена. Lufthansa також обґрунтувала зниження пропозиції високими зборами аеропорту. Значна частина перевезень перейшла на залізницю.

Останнім часом кількість рейсів, які пропонуються в аеропортах Німеччини, включаючи міжнародні, збільшилася до 77% від докризового рівня. Зимовий розклад польотів діє з наступної неділі (30 жовтня) до кінця березня.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :