Замок Нойшванштайн знову підсвічується

0
35

Вночі у багатьох містах стало трохи темнішим: наприкінці літа федеральний уряд відреагував на енергетичну кризу заходами жорсткої економії. Тепер деякі вогні знову запалюються, але не всі.

Замок Нойшванштайн знову підсвічується

Замок Нойшванштайн знову підсвічується

У розпал енергетичної кризи це мало стати сигналом до економії електроенергії: багато міст вимкнули прожектори, які висвітлювали їх пам’ятки.

Після закінчення терміну дії постанови федерального уряду про короткострокові заходи щодо енергозбереження деякі прожектори тепер знову запалюються. З цієї неділі замок Нойшванштайн знову сяє ночами завдяки включеним прожекторам.

Завдяки відключенню нічної ілюмінації місто Мюнхен, наприклад, зекономило 120 000 кіловат-годин електроенергії на рік, за даними департаменту будівництва. В результаті деякі світильники, ймовірно, залишаться назавжди вимкненими.

“Більшість муніципалітетів і міст захочуть продовжити позитивний досвід останніх місяців”, – сказав Вільфрід Шобер, прес-секретар Баварської муніципальної асоціації. «Лише ті муніципалітети, на які дуже впливає туризм, ймовірно, знову висвітлюватимуть будівлі та пам’ятники, привабливі для туристів».

Читайте також:

Читайте також:  Барометр економічних настроїв ZEW у Німеччині впав

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :