Заводи з переробки нафти у Китаї збільшили виробництво

0
248

Високе зростання обсягів виробництва енергетичних компаній дозволить Китаю скоротити закупівлі газу цієї зими.

Заводи з переробки нафти у Китаї

Декілька великих державних енергетичних підприємств повернулися до роботи після тривалої технічної перерви. Так, заводи з переробки нафти в Китаї збільшили виробництво до найвищого рівня протягом останніх дев’яти місяців.

Заводи з переробки нафти у Китаї прискорили роботу на складніших ділянках

Повідомляється, що виробництво з переробки корисних копалин відновилося завдяки поновленню роботи нафтогазових заводів компанії PetroChina. А також найбільше нафтохімічне підприємство Shanghai Petrochemical.

За даними Національного бюро статистики, виробництво сирої нафти у Піднебесній за рік зросло приблизно на 3%. Крім того, видобуток природного газу у вересні збільшився на 4,6% порівняно з попереднім роком. Загалом за перші три квартали енергетичні підприємства збільшили обсяги виробництва на 5,4% порівняно з відповідним періодом у 2021 році.

Справа в тому, що заводи прискорили роботу на складніших ділянках. Таким чином, промисловим підприємствам вдалося компенсувати скорочення запасів у нафтових сховищах. Тому збільшення обсягу виробництва за такий стислий термін можна по праву вважати справжнім досягненням галузі.

Нафтопереробні заводи у Китаї збільшили виробництво.  Фото: Antonella Vilardo/unsplash.com

Проте незалежні нафтопереробні заводи у східній провінції Шаньдун показали лише зниження обсягів виробництва. За даними консалтингової компанії JLC, показники за вересень виявилися в кілька разів нижчими за результати попередніх місяців.

Китай скоротить закупівлю газу взимку

Втім, зростання обсягів виробництва державних енергетичних заводів дозволить Китаю скоротити дорогий імпорт природного газу на спотовому ринку. Очікується, що попит на скраплений природний газ (ЗПГ) у зимовий період у КНР досягне гранично низького рівня.

Власне, загальний обсяг імпорту ЗПГ уперше за останні двадцять років значно знизиться у річному обчисленні. Тому незалежні дистриб’ютори газу планують перенаправляти термінові вантажі до Європи. А також покупцям із Північної Азії, які беруть участь у торгах на спотовому ринку.

Читайте також:  У Мексиці легалізували одностатеві шлюби

Крім того, аналітики стверджують, що попит на споживання газу в Китаї цього року може знизитись ще на 2%. За прогнозами європейських трейдерів, Китай продовжить перенаправляти вантажі до Європи у найближчі кілька років.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я