Збільшення зарплати у травні 2023 року

0
29

У деяких галузях у Німеччині будуть скориговані зарплати. І наближається ще одна одноразова виплата.

Збільшення зарплати у травні 2023 року

Збільшення зарплати у травні 2023 року у Німеччині. З 1 травня пасажири матимуть змогу користуватися квитком вартістю 49 євро по всій країні. Багато співробітників також зможуть скористатися Deutschlandticket по дорозі на роботу. Але це не єдина новація травня 2023 р. Багато що зміниться і у фінансовому секторі.

Збільшення зарплати у травні 2023 року у Німеччині

Стажери, студенти та люди, які виконують волонтерську роботу в Баварії, з вересня отримуватимуть Deutschlandticket за зниженою ціною 29 євро.

По всій Німеччині багато службовців також можуть придбати 49 євро зі знижкою до 15 євро. Тож і тут можна заощадити – що є перевагою під час зростання цін на продукти харчування та енергетичну кризу.

Деякі профспілки у Німеччині можуть розраховувати на збільшення заробітної плати із травня 2023 року.

Завантаження ...Завантаження …

Огляд змін у фінансовому секторі з 1 травня:

 1. Мінімальна зарплата медсестер підвищується з 1 травня: Багато працівників також можуть розраховувати на підвищення зарплати з нового місяця Це стосується, наприклад, працівників сфери догляду: «Перше підвищення мінімальної заробітної плати для працівників сфери догляду у Німеччині відбулося 1 вересня 2022 р. Наступне підвищення має відбутися 1 травня 2023 року. Тоді мінімальна заробітна плата становитиме 17,65 євро».
 2. Для медперсоналу з навчанням не менше одного року та відповідною роботою мінімальна зарплата з 1 травня становитиме 14,90 євро на годину, а для молодшого медперсоналу – 13,90 євро. Подальше підвищення заробітної плати заплановано на 1 грудня 2023 року.

Одноразовий платіж у розмірі 450 євро у травні 2023 року: ці галузі можуть порадіти

У той час як мінімальну заробітну плату в секторі догляду було підвищено, у будівельній галузі у квітні вже було досягнуто коригування заробітної плати. Тож і тут незабаром очікується підвищення заробітної плати.

Читайте також:  Допомога членів Бундестагу збільшиться на 2,6 %

Збільшення зарплати у травні 2023 року у Німеччині. Фото: Patrick Pleul/dpa-Zentralbild/dpa/Illustration

Але це не єдиний сектор, який отримає фінансову вигоду у травні:

 • Одноразова виплата для багатьох працівників будівельної галузі: у квітні 2023 року вже було здійснено коригування заробітної плати, яка зачіпає багатьох працівників будівельної галузі.

  Щодо змін у травні, то газета Deutsche Handwerks Zeitung (DHZ) повідомила: «Оскільки чинний колективний договір в основній будівельній галузі вже передбачає підвищення заробітної плати 1 квітня, працівники отримають додаткову одноразову виплату у розмірі 450 євро разом із зарплатою за травень. Однак це буде виплачено лише працівникам із Заходу».

  Таким чином, буде виконано останню угоду у колективному договорі, який закінчується 31 березня 2024 року.

 • Маляри та лакувальники – «Останній шанс для одноразової виплати»: «Деякі працівники малярського та лакувального ремесла також можуть розраховувати на одноразову виплату – якщо вони її ще не отримали», – пише DHZ, маючи на увазі травень 2023 р.

  «Діючий колективний договір у цьому секторі передбачає не оподатковувану податками та соціальним страхуванням надбавку у розмірі 600 євро для промислових робітників на підприємствах гільдій».

  «Роботодавці повинні перерахувати її одноразово або на виплат не пізніше травня 2023 року. Працівники, які зайняті неповний робочий день, отримають премію. Стажери, на яких поширюється дія колективного договору, отримають 180 євро».

Багато святкових днів у травні 2023 року

І останнє, але не менш важливе: багато працівників мають бути раді державним святам, які припадатимуть на травень За Днем праці 1 травня слідує День Вознесіння 18 травня. Білий понеділок також припадає на 29 травня. Завдяки відповідним проміжним дням, за потреби свято може бути продовжено.

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :