Збільшилася кількість банкрутств у Німеччині

0
49

У березні кількість неплатоспроможних товариств та корпорацій становила 959. Це більш ніж на 15 % більше, ніж у лютому, і на 24 % більше, ніж у березні 2022 року.

Банкрутство

Останнім часом у Німеччині побільшало неплатоспроможних підприємств. У березні кількість неплатоспроможних товариств та корпорацій склала 959, повідомив у четвер Лейбницький інститут економічних досліджень (IWH), розташований у Галлі. Це більш ніж на 15% більше, ніж у лютому, і на 24% більше, ніж у березні 2022 року, внаслідок чого цей показник виявився лише трохи нижчим від рівня, що існував до початку пандемії «Корона», зазначили експерти IWH.

«Часи надзвичайно низьких показників неплатоспроможності на якийсь час закінчилися», – каже Штеффен Мюллер з IWH. Однак у найближчі місяці не слід очікувати на подальше зростання показників».

Найбільше неплатежів було зареєстровано у землі Північний Рейн-Вестфалія (213). Якщо порівнювати землі, то найбільше неплатоспроможність зросла у Шлезвіг-Гольштейні. Тут кількість банкрутств за перші три місяці цього року понад 60 відсотків перевищила середній показник 2022 року. Для свого аналізу інститут оцінює поточні оголошення про неплатоспроможність німецьких реєстраційних судів та пов’язує їх із даними балансу відповідних компаній.

Федеральне статистичне управління у Вісбадені також збирає дані про банкрутство. У середині березня відомство оголосило, що минулого року районні суди повідомили про 14 590 випадків неплатоспроможності компаній.

Читайте також:

Читайте також:  Саудівський форум збере бізнесменів із США

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :