“Зелена молодь” вимагає збільшення держпідтримки для енергетичного переходу

0
39

На конференції своїх членів у Мерцхаузені під Фрайбургом у неділю молодіжна організація «зелених» ухвалила відповідну пропозицію.

"Зелена молодь" вимагає збільшення держпідтримки для енергетичного переходу

«Зелена молодь» вимагає збільшення держпідтримки для енергетичного переходу

«Зелена молодь» Баден-Вюртемберг вимагає збільшення державної підтримки для фінансування енергетичного переходу. На конференції своїх членів у Мерцхаузені під Фрайбургом у неділю молодіжна організація «зелених» ухвалила відповідну пропозицію. У ньому автори вимагають, щоб люди, які мають мало фінансових можливостей для маневру, отримували достатню підтримку для забезпечення свого енергопостачання у довгостроковій перспективі. «Наприклад, заміна котлів на кліматично нейтральні системи вироблення тепла має субсидуватися державою активніше, залежно від доходу, а у важких випадках навіть повністю», – кажуть вони.

Крім того, молодіжна організація знову виступила із критикою приватизації енергетичної інфраструктури. «Енергетична інфраструктура, як найважливіша громадянська інфраструктура, має бути в руках держави», – йдеться у реченні. На думку «зеленої молоді», існуючі мережі та мережеві оператори мають бути викуплені державою.

Передісторія така: енергетична компанія EnBW планує продати 49,9% акцій своєї дочірньої компанії Transnet BW. Половина з них дістанеться державному банку KfW, а на другу половину EnBW оголосила тендер. Мережа надвисокої напруги Transnet, довжиною понад 3 000 кілометрів, є однією з чотирьох мереж, що передають в Німеччині. Вітрова енергія повинна транспортуватися з півночі на південь країни цими електричними магістралями. Вони виконують найважливіше завдання щодо забезпечення енергетичної безпеки та необхідні для перетворення промисловості Баден-Вюртемберг, яка залежить від «зеленої» електроенергії.

Читайте також:

Читайте також:  Барометр економічних настроїв ZEW у Німеччині впав

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :