Жінку з Індонезії заарештували за загрозу варті

0
236

Ведеться слідство.

Жінку з Індонезії заарештували за загрозу варті

Жінку з Індонезії заарештували. Вона наставила пістолет на палацову варту.

Поліція Індонезії заарештувала жінку, яка намагалася поринути у президентський палац у Джакарті, направивши пістолет на охоронця.

У вівторок поліція Індонезії заарештувала жінку, яка направила пістолет на охоронця у президентському палаці в Джакарті, намагаючись проникнути усередину.

Жінку з Індонезії заарештували: деталі інциденту

Співробітник президентської гвардії побачив невідому жінку, яка стояла біля поста охорони біля палацу. Запідозривши її поведінку, він зіткнувся з жінкою, яка направила на нього пістолет, сказав начальник президентської охорони Вахью Хіджатат Соеджатміко.

Він сказав, що охоронець вихопив пістолет у жінки. На відео видно, як вона намагалася втекти, перш ніж двоє охоронців зупинили її. Зброю було передано до поліції для розслідування.

З’ясувалося, що пострілів не було і в результаті інциденту ніхто не постраждав.

Телевізійні репортажі показали, що поліція затримала жінку у довгому чорному халаті та синій вуалі перед воротами палацу Мердека у центрі Джакарти, коли інші офіцери розмовляли з нею.

Поліція вилучила у неї чорну сумку, в якій була тільки священна книга ісламу, Коран, і порожній рожевий гаманець без посвідчення особи, повідомила представник поліції Джакарти Ендра Зулпан.

Зулпан сказав, що поліція допитує жінку у штаб-квартирі поліції, щоб визначити її мотиви та встановити, чи була вона пов’язана з групою бойовиків.

Боротьба з бойовиками

Індонезія веде боротьбу з бойовиками з того часу, як угруповання «Джемаа Ісламія» в 2002 році здійснило вибухи на курортному острові Балі, внаслідок яких загинули 202 особи, переважно іноземні туристи.

Атаки, спрямовані проти іноземців, останніми роками значною мірою змінилися на дрібніші і менш смертоносні удари, спрямовані проти уряду, поліції та антитерористичних сил, а також людей, яких бойовики вважають невірними.

Читайте також:  Постачання російської нафти до Китаю зросли на 22%

Жінку з Індонезії заарештували за загрозу вартовому.  Фото: Fer Gregory/shutterstock.com

Жінку у чорній вуалі заарештували та засудили до 7,5 років в’язниці за змову з метою підірвати себе біля президентського палацу в Джакарті під час зміни варти у 2016 році.

У березні 2021 року ще одна жінка у чадрі увійшла до штаб-квартири національної поліції Індонезії в Джакарті і вистрілила з пістолета в кількох поліцейських, після чого була смертельно поранена іншими офіцерами найгустонаселенішої мусульманської країни у світі.

Це сталося через кілька днів після того, як подружня пара, підозрювана у зв’язках з бойовиками, підірвала бомби зі скороварки біля собору Святого Серця Ісуса в Макассарі, столиці острова Південний Сулавесі, поранивши щонайменше 20 людей.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я