Зростання процентних ставок стимулює бізнес заощаджень за кредитами на купівлю житла

0
42

LBS Hessen-Thüringen обслуговує загалом близько 580 000 клієнтів, які уклали майже 657 000 договорів на житлове кредитування та заощадження.

Зростання процентних ставок стимулює бізнес заощаджень за кредитами на купівлю житла

Зростання процентних ставок стимулює бізнес заощаджень за кредитами на купівлю житла

Стрімке зростання відсоткових ставок у будівництві принесло Landesbausparkasse Hessen-Thüringen бум будівельних заощаджень. Минулого року було укладено 41 606 нових договорів на житлові кредити та заощадження загальним обсягом понад 2,7 млрд. євро, повідомила LBS Hessen-Thüringen у Франкфурті у середу. Це відповідає збільшенню кількості договорів на 21 відсоток порівняно з попереднім роком та збільшення суми будівельних заощаджень на 45 відсотків.

У період низьких процентних ставок нові контракти будівельних товариств були непривабливими. Але після розвороту відсоткових ставок Європейським центральним банком (ЄЦБ) у липні минулого року кредити на нерухомість значно подорожчали. «Будівельники та покупці хочуть якнайкраще застрахувати своє фінансування нерухомості від ризику підвищення відсоткових ставок», – пояснює підйом керуючий директор LBS Стівен Адам.

За даними LBS, міста та муніципалітети також дедалі активніше беруть участь в економії на будівництві. Таким чином, муніципалітети та муніципальні компанії забезпечують собі довгострокову відсоткову гарантію в період зростання відсоткових ставок за кредитами, наприклад, на переобладнання дитячого садка, будівництво нових шкіл, купівлю будинку для людей похилого віку, реконструкцію електромережі або будівництво каналізації.

За власними даними, LBS Hessen-Thüringen обслуговує загалом близько 580 000 клієнтів, які уклали майже 657 000 договорів на житлове кредитування та заощадження. Разом на частку Landesbausparkassen припадає близько третини будівельних заощаджень у Німеччині. Решту ринку ділять між собою приватні установи.

Читайте також:

Читайте також:  На перетворення тваринництва у Німеччині не вистачає коштів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :