Звернення ЗСУ до білоруських військових: «Якщо армія Білорусі підтримає російську агресію, ми відповімо»

0
256

Звернення ЗСУ до білорусів закликає не ховати синів, чоловіків, батьків, братів, які загинули за амбіції та страх Путіна та Лукашенка.

звернення ЗСУ до білорусів / Juan Barreto

Останнім часом в інформаційному просторі активно обговорюється тема можливого наступу на Україну з території Білорусі. У зв’язку із цим Збройні сили України звернулися до білорусів. Це звернення у п’ятницю, 21 жовтня, озвучили та обговори в ефірі Stratera Show на радіо «Голос Берліна» ведучі Маша Майєрс та Дмитро Губін.

«Ця історія є досить очевидною. Вона пов’язана з тим, що концентрація великої кількості озброєної техніки спостерігається зараз на білоруських військових базах, які саме на кордоні з територією України», — каже Маша Майєрс.

На що це може вплинути?

«Тут є один такий важливий момент. Аналітики традиційно міркують лише на одну тему, що якщо сьогодні найголовніша роздоріжжя пролягає між двома результатами, перший — це повалення Путіна. Другий – атомна війна. Традиційні аналітики вважають, що можливий шлях по одному чи іншому розвилці, або заморозити ситуацію десь між цими варіантами вдасться тільки політичним елітам. І для них питання стоїть так: коли еліта Росії дозріє, що повалити Путіна це все ж таки вигідніше, ніж померти разом з усіма

Є й інша ідея, якщо внутрішня переконаність. Масова. Вона може досягти такої риси, що, в принципі, еліти не будуть потрібні. Скільки потім не штовхай масу – цю масу зрушити не вдасться. Ось у цьому сенсі, можливо, ці звернення впливають зміну якогось внутрішнього стану. Підштовхую до тієї точки, коли люди, яких відправляють на фронт, вони розуміють, що це не їх уб’ють, а вони розуміють, що це вони мають там вбивати і що це неможливо і неприродно. Ось у чому річ», — вважає Дмитро Губін.

Читайте також:  Жінку з Індонезії заарештували за загрозу варті

Нагадаємо, у відеоформаті стрім Stratera Show транслюється щодня у будні з 15:00 до 17:00 на сайті нашого видання aussiedlerbote.de.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я