Dax виявився стійкішим, ніж фондові ринки США

0
40

Інвестори у Франкфурті відносно спокійно поставилися до жорсткості монетарної політики ФРС, що триває, в четвер.

Dax виявився стійкішим, ніж фондові ринки США

Dax виявився стійкішим, ніж фондові ринки США

Інвестори у Франкфурті відносно спокійно поставилися до жорсткості монетарної політики ФРС, що триває, в четвер. Dax виявився стійкішим: На ранніх торгах індекс знизився всього на 0,08% і склав 15 203,81 пункту. Порівняно з дуже слабкими нью-йоркськими біржами, він таким чином виявився стійким. Тим часом, проте, показники американських індексів також переходять на позитивну територію.

Індекс акцій середньої капіталізації MDax у четвер зріс на 0,32% до 26 951,36 пункту, а провідний індекс Єврозони EuroStoxx 50 також піднявся трохи вище за рівень попереднього дня.

ФРС спочатку зберігала рішучість у боротьбі з інфляцією, сказав Commerzbank. Як і очікувалося, ключову процентну ставку було підвищено на 0,25 %, незважаючи на нещодавні потрясіння в банківському секторі. Це також дало зрозуміти, що цього року очікується ще одне підвищення ставки. У четвер підвищення ставки може походити від Швейцарського національного банку та Банку Англії.

Аналітик Бернд Крампен з NordLB зазначив уранці, що банківські потрясіння вказують на швидке закінчення «оргії підвищення процентних ставок». Очевидно, очікується, що посилення умов кредитування внаслідок банківської кризи уповільнить економіку та інфляцію настільки, що вичікувальний підхід ФРС США стане вірогіднішим.

Читайте також:

Читайте також:  Uniper зазнає мільярдних збитків

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :