Шахта обрушилася в Росії, під завалами перебувають люди

0
42

Обвалення гірських порід відбулося на руднику в Амурській області Росії – під завалами опинилися люди. На місце події виїхали рятувальники.

На копальні в Зейському муніципальному окрузі Амурської області стався обвал гірських порід, пише РИА Новости. Наразі туди направили рятувальників – інформацію підтвердили в МНС РФ.

Крім того, слідчий комітет повідомив, що дослідчу перевірку організовано за фактом обвалення шахти.

Слідчою групою проводиться огляд місця події. Також з метою надання допомоги у проведенні слідчих дій до Зейського муніципального округу направлені слідчі-криміналісти.

За інформацією ТАРС, під завалами гірської породи можуть бути 15 осіб, повідомили в прокуратурі регіону. Раніше в МНС підтвердили інформацію про те, що 13 людей, з якими зник зв'язок, опинилися під завалами.

Згідно з інформацією у Великій російській енциклопедії, Амурська область – суб'єкт Російської Федерації.

Вона розташована в Азіатській частині Росії, на півдні Далекого Сходу. На південному заході та півдні межує з Китаєм (річкою Амур). Входить у Далекосхідний федеральний округ.

Площа 361,9 тис. км2. Населення 801,8 тис. Чоловік. Адміністративний центр – місто Благовіщенськ.

У надрах Амурської області зосереджені значні запаси золота, вугілля, діоксиду титану, залізняку, цеолітів, дорогоцінних і виробних каменів.

Читайте також:  Які порушення "бачать" нові камери "Сергек"

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я