Загибель дітей у Гамбії та Індонезії через сироп від кашлю

0
235

Жертвами стали понад 100 людей.

Масова загибель дітей у Гамбії та Індонезії через сироп від кашлю.  Фото: Bernard Jaubert/http://imagebroker.com/#/search/

Загибель дітей у Гамбії та Індонезії через сироп від кашлю: подробиці

Масова загибель дітей у Гамбії та Індонезії через сироп від кашлю викликала тривогу у всьому світі. Можливо, вони були спричинені шкідливими речовинами у лікарських засобах. Перші випадки загибелі були зареєстровані в Гамбії минулого місяця, що спонукало владу розпочати розслідування. Окремо Індонезія цього місяця оголосила про заборону на всі сиропи та рідкі ліки після повідомлень про смерть десятків дітей, у тому числі від гострих захворювань нирок. Тим часом у двох країнах немає підтвердженого зв’язку, але розслідування продовжуються. Ось що потрібно знати, що сталося.

Гамбія

У вересні уряд Гамбії розпочав розслідування смерті 28 дітей від гострих проблем із нирками. Вони почалися після того, як вони прийняли парацетамоловий сироп для лікування лихоманки. На початку жовтня ВООЗ заявила, що смертність у Гамбії може бути пов’язана із чотирма видами сиропів, виробленими індійською компанією Maiden Pharmaceuticals. Доповідь стверджує, що розслідування проводиться спільно з індійськими регулюючими органами. А також з компанією, що базується в Нью-Делі.

ВООЗ заявила у попередженні про медичний продукт 5 жовтня, що надмірні рівні діетиленгліколю та етиленгліколю були виявлені у чотирьох засобах, що виробляються Maiden Pharmaceuticals та продаються в Гамбії. Це пероральний розчин прометазину, сироп від кашлю Kofexmalin, сироп від кашлю Makoff Baby.
Агентство попередило, що їх використання може призвести до серйозних травм або смерті, особливо у дітей,

Діетиленгліколь та етиленгліколь – це алкогольно-токсичні хімічні речовини, що використовуються в промислових цілях. Таких як виготовлення фарб, чорнила або гальмівних рідин. Повідомляється, що їх наслідки включають зміну психічного стану, судоми в животі, нудоту, блювання та діарею. Вони можуть призвести до пошкодження нирок, печінки та центральної нервової системи.

Читайте також:  Австралія та Японія мають намір зміцнювати співпрацю

Масова загибель дітей у Гамбії та Індонезії через сироп від кашлю.  Фото: Refusing Medication

Індонезія

Індонезійські органи охорони здоров’я вперше оголосили про розслідування смерті близько 20 дітей від гострої травми нирок на початку жовтня. Поряд із посадовими особами ВООЗ влада сформувала групу експертів для розслідування загиблих.
Оскільки зареєстрована кількість смертей спочатку збільшилася до 99, а потім до 133, країна заборонила продаж та призначення всіх ліків на основі сиропу.

Міністр охорони здоров’я Буді Гунаді Садикін заявив у четвер, що смертність була серед 241 випадку ниркової недостатності у 22 провінціях. І додав, що більшість пацієнтів були дітьми віком до п’яти років. Також він наголосив, що деякі з лікарських сиропів, що містять парацетамол в Індонезії, також включають етиленгліколь та діетиленгліколь. Це самі інгредієнти, які пов’язали зі смертю дітей у Гамбії.

Агентство з продовольства та лікарських засобів Індонезії оголосило у четвер, що п’ять ліків місцевого виробництва з 26 протестованих містять надмірний рівень етиленгліколю. Він сказав, що наказав виробникам прибрати їх із обігу та знищити.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я