що більше дітей, то простіше відправляти їх у війну

0
421

Виступаючи на телебаченні, російський священик порівняв схил від мобілізації з абортом.

російський священик / Wolfgang Schwan

Протоієрей РПЦ Михайло Васильєв в ефірі християнського телеканалу порівняв відмову від мобілізації з абортом і заявив, що якби жінки не користувалися контрацепцією та народжували більше дітей, вони б не так боялися відпускати синів воювати. Що відомо про цього російського священнослужителя і як працює пропаганда через церкву, в ефірі Stratera Show на радіо «Голос Берліна» говорили ведучі Маша Майєрс та Дмитро Губін.

  • Ведуча телеканалу “Спас”: Питання про мобілізацію. Нещодавно мене знайома запитала, як ставитися до молодих людей, які зараз їдуть у ближнє зарубіжжя, побоюючись приходу повістки? Начебто добрі всі були, хлопці працювали всі разом. Начебто я їх теж розумію. Але, з іншого боку, осад залишається.
  • Священик Михайло Васильєв: Як ставитися до жінки, яка замість того, щоб народити дитину, її вбила? Як ставитися до людини, яка взяла і сьогодні відкосила від своїх військових обов’язків? Значить, ти косиш за своєю немочею.
  • Ведуча: Знайома моєї родини продала практично все, що в неї є і відправила свою дитину на Канарські острови, тому що вона каже: це все, що в мене є, я готова віддати все, аби моя дитина була там далеко від цієї незрозумілої для мене ситуації. Ось ви матері розумієте? Чи розумієте їхні серця в цей момент?
  • Священик: Ну, я чудово розумію, що кожен дамі від природи Господь у більшості випадків відпустив народити безліч діток. Якщо жінка виконує заповідь Божу плодіться і розмножуйтеся, відмовилася від, відповідно, штучних засобів переривання вагітності, то, зрозуміло, дитина у неї буде не одна, а більше в більшості випадків. Отже, їй не так боляче і страшно буде з ним розлучатися. Не такий страшний чорт, як його малюють. Бог не видасть, свиня не з’їсть.

Маша Майєрс: Значить, ще раз, основна думка цього священнослужителя зводиться до того, що якщо у вас багато дітей, то мама…

Читайте також:  Палестина вітає рішення Австралії щодо Єрусалиму

Дмитро Губін: Має лежати тихо. Це Жванецький озвучив.

Маша Майєрс: Це глибоке православ’я. Отже, якщо в тебе одна дитина, то ти порушував заповідь Господню, вдавався до штучних способів переривання вагітності. А якщо в тебе багато дітей, то одного загалом можна і… Ну, подумаєш.

Дмитро Губін: Баби нових народжують. Ти обіцяв розповісти щось про цього чудового слугу Господнього.

Маша Майєрс: Протоієрей Михайло Володимирович Васильєв. Дані про нього знайшла на чудовому сайті, який називається «Собор-РВСН». Це справді храм, це храм, який називається Святою великомученицею Варвари з межею преподобного Іллі Муромця. Був побудований старанністю ракетників, підрядними організаціями військових будівельників у 1998 році у головному гарнізоні Ракетних військ стратегічного призначення у місті Одинцово-10 (зараз закрита адміністративно-територіальна освіта). “Собор-РВСН” – Ракетних військ стратегічного призначення.

І чим чудовий протоієрей Михайло Володимирович Васильєв на цьому сайті? У його анкеті є рік народження, написано, що духовної освіти він не має, а вищу освіту має мало того, що МДУ, але факультет не вказаний. Але він ще має освіту — Академію Генштабу ЗС РФ.

Дмитро Губін: Дмитро Мережковський має чудову збірку 13-го року. Називається «Росія хвора». Там у нарисі «Петербурзькі веселки» він згадує приїзд, здається, у 17 столітті вченого богослова з Упсала Йоганна Ботвига, який писав дисертацію «Чи християни московити?». Ось коли я слухаю такі висловлювання православних батюшок, я думаю, що тему дисертації Йоганна Ботвига «Чи християни московити?» сьогодні як мінімум в Упсалі можна в університеті продовжити.

Маша Майєрс: І ще одна історія вчора з’явилася в Телеграм-каналі «База». Священик із Уфи охрестив військовослужбовців за допомогою мішків для трупів. Там сенс полягає в тому, що справді в якихось військово-польових умовах посеред лісу на дереві висить ікона, стоять два солдати з непокритою головою, священик. І ці чорні такі щільні мішки, ось вони там присутні в кадрі. Цю чудову людину звуть протоієрей Віктор Іванов, і він приїхав на фронт заради підтримки військовослужбовців РФ, які бажали прийняти хрещення.

Читайте також:  Австралійці відмовляються від вихованців через брак грошей

Тазиків, у яких зазвичай проводять обряд, поряд не було. Тому для обряду використовували чорні пластикові пакети. На повалене дерево поставили шухляду з-під боєприпасів, обтягнувши його зсередини поліетиленовим мішком. На це дерево встановили велику казанську ікону Божої Матері. Для ніг принесли картонну коробку.

За словами протоієрея, обряд пройшов добре. Чорні пакети, які зазвичай призначаються для загиблих, священика та солдатів не збентежили.

Нагадаємо, у відеоформаті стрім Stratera Show транслюється щодня у будні з 14:00 до 16:00 на сайті нашого видання aussiedlerbote.de.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я