Виступ Сі Цзіньпіна: головне з промови китайського лідера

0
260

Голова КНР розраховує на возз’єднання з Тайванем, погрожує наростити військову міць і прагне зниження викидів вуглецю.

Виступ Сі Цзіньпіна

Виступ Сі Цзіньпіна на 20-му з’їзді Комуністичної партії Китаю тривав дві години. У своїй промові лідер КНР висловився про зовнішню та внутрішню політику країни. А саме, про боротьбу з пандемією ковіда, так зване тайванське питання та військові цілі.

Говорячи про зовнішню політику, Сі Цзіньпін зазначив: Китай «зіткнувся з різкими змінами в міжнародній обстановці». При цьому, на думку лідера КНР, «країна зберегла тверду стратегічну рішучість та виявила бойовий дух».

“Цими зусиллями ми захищали гідність та основні інтереси Китаю, а також зберігали хороші позиції для забезпечення безпеки країни”, – додав Сі Цзіньпін.

Очевидно, йдеться про придушення інакодумства в Гонконгу та Сіньцзяні. А також про висловлювання дедалі жорсткішої позиції з тайванського питання. Це, мабуть, і поставило Китай шлях конфронтації із Заходом.

Виступ Сі Цзіньпіна: КНР процвітатиме

Щодо внутрішньої політики Китаю, варто зазначити, що лідер КНР пообіцяв удосконалити в країні структуру розподілу доходів. Щоб розширити прошарок людей із середнім заробітком та сприяти рівності можливостей усіх громадян.

До речі, про це він заявляв ще минулого року на тлі репресій щодо великого технологічного сектору в Китаї. Це викликало занепокоєння в інвесторів, які зазнали серйозних втрат через раптові зміни в політиці Пекіна.

Виступ Сі Цзіньпіна: боротьба з ковідом

«Реагуючи на раптову атаку Covid-19, ми ставили людей і їхнє життя понад усе, а також дотримувалися політики нульового поширення коронавірусу. Ми захистили людей максимально можливою мірою і досягли надзвичайно високих результатів як у боротьбі з епідемією, так і в економічному та соціальному розвитку», — повідомив Сі Цзіньпін.

Справді, боротьба Китаю з пандемією ковіда дозволила зберегти низький рівень смертності від коронавірусу країни. Однак вона призвела до серйозних економічних та соціальних проблем.

Читайте також:  Газовий хаб буде створено у Туреччині найближчим часом

Тайванське питання та військові цілі

Що ж до тайванського питання, Сі Цзіньпін повідомив про намір возз’єднатися з регіоном. При цьому він зазначив, що не збирається відмовлятися від застосування сили та залишає за собою можливість вжити всіх необхідних заходів.

При цьому глава КНР підкреслив, що країна нарощуватиме свій військовий потенціал. “Ми посилюватимемо нашу військову підготовку в усіх напрямках, щоб переконатися, що наші збройні сили можуть боротися”, – наголосив китайський лідер.

Технічний розгін та «зелені» цілі

Крім цього, у планах Сі Цзіньпіна розвивати в країні технологічну галузь і знижувати викиди вуглецю.

Щодо першого питання, він заявив наступне: «Ми зосередимося на національних стратегічних потребах, зберемо сили для проведення науково-технічних досліджень та виграємо технологічну битву», — сказав китайський лідер.

Він також наголосив на важливості реалізації поставлених «зелених» цілей і зазначив, що країна буде прагнути до досягнення так званої вуглецевої нейтральності.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я